مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
جلسه همفکری و هم اندیشی در خصوص پایداری زیرساخت‌های ارتباطی و پایداری برق در زمان برگزاری انتخابات 1396/02/20
به گزارش مدیریت فناوری اطلاعات و مدیریت شبکه دولت استانداری
جلسه همفکری و هم اندیشی در خصوص پایداری زیرساخت‌های ارتباطی و پایداری برق در زمان برگزاری انتخابات
جلسه همفکری و هم اندیشی در خصوص پایداری زیرساخت‌های ارتباطی و پایداری برق در زمان برگزاری انتخابات برگزار گردید. این جلسه با محوریت همفکری و هم اندیشی در خصوص پایداری زیرساختهای ارتباطی مورد استفاده در انتخابات، پایداری برق و پیش بینی لازم در خصوص قطعی احتمالی و برنامه ریزی و اقدامات لازم برای زمان انتخابات با حضور نمایندگان شرکت‌های مخابرات استان، توزیع برق استان، برق منطقه‌ای استان و اداره کل ارتباطات زیرساخت استان تشکیل شد.
نمایندگان شرکت‌های حاضر در جلسه، پس از ارایه گزارش اقدامات انجام‌پذیرفته، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در راستای پایداری زیرساخت‌ها و برق در زمان برگزاری انتخابات ارائه نمودند و همچنین کارشناسان فناوری اطلاعات فرمانداری‌های نیز مشکلات و پیشنهادات خود را در راستای پایداری ارتباطات و برق شعب شهرستان بیان داشتند.
آقای معنوی سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و پیگیری‌های شرکت‌های حاضر در جلسه در امور مربوط به برگزاری انتخابات، از آنها خواستند هرگونه مشکلی که در راستای عدم پایداری ارتباطات و برق ممکن است به وجود آید را در اسرع وقت به استانداری اعلام نمایند تا علاوه بر اطلاع رسانی به ستاد انتخابات استان، در صورت لزوم پیگیری های مرتبط برای موانع انجام پذیرد.
تعداد بازدید: 221
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal