مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
اولین جلسه آموزشی و توجیهی سامانه دادور (سامانه کسب و کار) 1396/07/19
به گزارش مدیریت فناوری اطلاعات استانداری
اولین جلسه آموزشی و توجیهی سامانه دادور (سامانه کسب و کار)

اولین جلسه آموزشی و توجیهی سامانه دادور (سامانه کسب و کار) با حضور آقای همتیان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مهندس فیروزی دبیرکمیته طرح ملی پایش محیط کسب و کاروزارت اقتصاد و دارایی  و مهندس خلیلی خواه مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان در محل استانداری با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی ،  فرمانداری ها و شهرداری ها ی استان برگزار گردید.

دراین جلسه آقای همتیان اعلام داشتند که یکی از مطالبات مردم از دولت ، پایش فضای کسب و کار بود که با تلاش دست اندرکاران  این امر محقق شد. از مزایای این سامانه کمک به سلامت اداری، تسریع در پاسخگویی به خواسته ها و توقعات مردم، کاهش وقت، هزینه و کاهش مراحل صدور کسب و کار می باشد.  با راه اندازی سامانه دادور  مطالبات مردم افزایش خواهد یافت تا در کوتاه ترین زمان،  پاسخ مناسب ارائه گردد. همچنین  اطلاع رسانی مناسب از راه اندازی آن برای ایجاد انگیزه بیشتر سرمایه گذارای در استان انجام گردد.  مدیران بخش خصوصی می توانند دیدگاه ها و مطالبات خود را انتقال دهند تا با مشارکت بخش خصوصی بهترین عملکرد را در راه اندازی و کارایی این سامانه داشته باشند. استان سمنان استانی پاسخگو و پیشگام در پاسخگویی به مطالبات مردم در امر کسب و کار خواهد بود.

مهندس فیروزی دبیر کمیته پایش ملی محیط کسب و کار اعلام نمودند که استان سمنان بسیار چابک است که با داشتن جدیت و وفاق مدیران و مسئولین از بهترین استانها برای راه اندازی سامانه دادور خواهد بود.

تعداد بازدید: 1300
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3/63 تعداد کل امتیازها:105
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal