فرمانداری آرادان
ENGLISH
منشوراخلاقی
منشور اخلاقي فرمانداري آرادان

فرمانداري به عنوان بالاترين دستگاه اجرايي در شهرستان و بمنظور انجام بهينه ماموريتهاي ذاتي خود كه همانا نظارت بر اجراي روند امور و حفظ نظم و امنيت و تثبيت سياست دولت ميباشد از اصول ذيل پيروي مي نمايد:

1- التزام به اخلاق اسلامي

2- وظيفه شناسي

3- مردم مداري

4- قانون محوري

*كاركنان فرمانداري در تمامي سطوح با الگو قراردادن سيره و روش پيشوايان دين،خود را ملتزم به رعايت كليه شئونات اسلامي مي دانند .

*كاركنان فرمانداري در تمامي سطوح با آگاهي از فلسفه و آرمانهاي منيع انقلاب اسلامي تمام توان خود را در فعليت بخشيدن به اين اهداف بكار مي بندند.

*كاركنان فرمانداري در تمامي سطوح بادراك حساسيت وظايف محوله از تمامي توان و امكانات موجود در راستاي انجام مطلوب وظايف خود بهره جسته و در اين راه از خداوند متعال ياري مي جويند.

*كاركنان فرمانداري با آگاهي از تاثير نحوه انجام وظايف بر عملكرد كلي دستگاه هيچگونه كم كاري و تسامح را نپذيرفته ودر جهت انجام بهتر وظايف به پرورش توانايي ها و دانش خود مي پردازند و كلام امام علي (ع) را مبني بر عدم تساوي دو روز مسلمان سرمشق خود قرار مي دهند .

*كاركنان فرمانداري در تمامي سطوح خود را موظف به رعايت نظم و انظباط دانسته و وظايف خود را با اتكاء به اصل مديريتي "همواره راه بهتري براي انجام دادن كارها وجود دارد " انجام ميدهند.

*كاركنان فرمانداري با اعتقاد به اينكه مردم ،حاكمان اصلي حكومتها هستند،تمامي امكانات خود را به منظور ارائه خدمات مطلوب و پاسخگوئي به نيازهاي مردم بسيج نموده ودر مواجهه با ارباب رجوع اصل اخلاقي "خرد در بينش ،مدارا درروش و كرامت در منش "را به كار مي بندند و خشنودي خداوند را در خشنود نمودن خلق خدا جستجو مي كنند.

*كاركنان فرمانداري همواره آمادگي دارند تا راهنمايي هاي لازم به هنگام و دقيق را به ارباب رجوع ارائه نمايند و آنان را از حقوق خود آگاه ساخته و امور آنان را در سريعترين زمان ممكن انجام دهند.
1394/11/18

نشاني فرمانداري: آرادان- ميدان ايثارگران- فرمانداري آرادان - كد پستي:3586138896 - ايميل روابط عمومي: info.aradan@ostan-sm.ir - تلفن: 34543838-023 فكس: 34543434-023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری آرادان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal