مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
رونمایی از سامانه دادور با حضور وزیر اقتصادی و دارایی 1396/11/17
به گزارش مدیریت فناوری اطلاعات استانداری
رونمایی از سامانه دادور با حضور وزیر اقتصادی و دارایی

جناب آقای کرباسیان روز سه شنبه مورخ 96/11/17 در آیین رونمایی سامانه دادور و طرح فیبر نوری خانگی در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان افزود: این وزارتخانه خود را مکلف به اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی در کشور می داند و رونمایی طرح دادور نمونه ای از اجرا این طرح مهم ملی است.

وی اظهار داشت: طرح دادور، تسهیل کننده و رفع کننده موانع سرمایه گذاری در کشور است و باید فعالان اقتصادی در سمنان این رویداد مهم را غنیمت بدانند. وی خاطرنشان کرد: یکی از گلوگاه ها برای فعالان اقتصادی  کاغذ بازی های اداری است و آمار فضای کسب وکار فعلی در کشور، زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست.

جناب کرباسیان تصریح کرد: درگاه کسب مجوز برای راه اندازی واحد تولیدی و صنعتی، باید از یک سامانه صورت گیردو سامانه دادور در دراز مدت در افزایش اشتغال در کشور بسیار موثر است. وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان داشت: بنده به مردم استان سمنان تبریک عرض می کنم و امیدوارم فرصت حضور استاندار جدید باعث رونق کسب وکار در این منطقه از کشور شود و سمنان از جوانب مختلف برای مسئولان کشوری حائز اهمیت است و باید بیش از پیش برای رفع مشکلات سمنان اقدام کرد.

تعداد بازدید: 3345
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2/62 تعداد کل امتیازها:8
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal