اداره کل حراست
جستجو
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حراست 1397/02/23
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حراست
مراسم معارفه مدیرکل حراست استانداری جناب آقای دکتـرمحـمدرضا گـروسی روز شنبه مورخ 97/2/22 ساعت 8:30 صبح در سالن اجتماعات ساختمان شهید برهانی استانداری با حضور معاونین استاندار ومدیر کل حراست استان و مدیران کل و مسئولین حراستهای تابعه و کارشناسان اداره کل حراست برگزار گردید و دکتر گروسی طی حکمی به سمت مدیر کل حراست استانداری سمنان منصوب شد.
در بخشی از حکم آمده است:
به تاسی از امیرالمومنین(ع) شما را به رعایت تقوای الهی، اهتمام جدی در امور بندگانش و اصلاح امور در سایه اطاعت از خداوند تبارک و تعالی و پیروی از احکام و فرامین الهی و پرهیز از هواهای نفسانی و رعایت انصاف و عدالت نسبت به زیردستان، حفظ حقوق عمومی جامعه و حرمت انسانها فرامیخوانم.
انتظار دارم با رعایت دقیق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و اجرای کامل مقررات خاص اداره کل حراست در ایفای مسئولیت خطیری که سبب آزمایش الهی و پاسخگویی در محضر پروردگار عالم است موفق باشید و همه توان و استعدادتان وقف خدمت خالصانه به بندگان خدا باشد تا از گذرگاه این موقعیت دنیوی راهی برای کسب رضایت پروردگار عالم بیابیدو رفتار شایسته شما زیردستان را به امیدواری و خدمت بانشاط سوق دهدو انشالله تلاشهایتان ماجور و مورد قبول خداوند متعال قرار گیرد.
 
 
تعداد بازدید: 110
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- اداره كل حراست استانداري.  تلفن : 2129271 و 2129272 و 33459897  دورنگار : 33443453
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل حراست استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal